Ansatte i Mission Øst

Betina Gollander-Jensen – generalsekretær - betina.gollander-jensen@missioneast.org

 

Fundraising og kommunikation

Ledig – Fundraisingchef og kommuninationschef

Jens Marcussen – Fundraiser – jens.marcussen@missioneast.org

Karen Sophie Krag – Digitale medier og kommunikationsmedarbejder – karen.krag@missioneast.org

Line Lauritzen – Fundraising og database medarbejder –  line.lauritzen@missioneast.org

Svend Løbner – Freelancejournalist –  svend.lobner@missioneast.org

 

Finans og administration

Annette Serup – Administrations- og økonomidirektør – annette.serup@missioneast.org

Anthony Bates – Senior Finance Manager – anthony.bates@missioneast.org

Maria McGrail – Administrationsmedarbejder –  maria.mcgrail@missioneast.org

Nayre Stefanian – Økonomi- og administrationsmedarbejder – nayre.stefanien@missioneast.org

Mathieu Munoz – Økonomichef – mathieu.munoz@missioneast.org

Marcin Wiza – Finance Controller – marcin.wiza@missioneast.org

Dimitri Thyssens – Finance Controller  dimitri.thyssens@missioneast.org 

 

Kontakt kontoret, hvis du har lyst til at være frivillig: admin@missioneast.org

 

Drift

Peter Drummond-Smith – International Direktør - peter.drummondsmith@missioneast.org

Kostyantyn Bazhenov – Monitorering, evaluering, ansvarlighed og læringsmanager - kostyantyn.bazhenov@missioneast.org

 

Programmer

Ashton Mandrup – Programdirektør - ashton.mandrup@missioneast.org

Alex Ramos-Peña – Programchef, Nepal,  Myanmar, Armeniaalex.ramos@missioneast.org

Maj Forum – Programchef, Nigeria og Ukraine - maj.forum@missioneast.org

Joohi Haleem – Programchef, Libanon, Syrien, Tadsjikistan joohi.haleem@missioneast.org

Irene Bronzini - Programchef. Afghanistan og Armenien - irene.bronzini@missioneast.org

Koen Louter - Programchef, Irak, North Korea, and Tadsjikistan - koen.louter@missioneast.org

Fie T. Østergaard – Klima og partnerskaber –  fie.t.ostergaard@missioneast.org

 

HR

Nicki Davies-Jones – HR direktør - nicki.davies-jones@missioneast.org

Maryse Tanis – HR koordinator - hrofficer@missioneast.org

 

IT

Richard Peppiette – IT supportchef - richard.peppiette@missioneast.org

Michael Wolf - IT manager - michael.wolf@missioneast.org