Ansatte i Mission Østs hovedkvarter

Betina Gollander-Jensen – generalsekretær - betina.gollander-jensen@missioneast.org

 

Fundraising & Kommunikation

Majken Samsøe – fundraisingchef og kommuninationschef – majken.samsoe@missioneast.org

Jens Marcussen – fundraiser – jens.marcussen@missioneast.org

Fie T. Østergaard – fonds og institutionel fundraiser –  fie.t.ostergaard@missioneast.org

Line Lauritzen – studentermedhjælper –  line.lauritzen@missioneast.org

Svend Løbner – freelancejournalist –  svend.lobner@missioneast.org

Karen Sophie Krag – kommunikation og digitale medier – karen.krag@missioneast.org

 

Administration of Finans

Annette Serup – administrations- og økonomidirektør – annette.serup@missioneast.org

Maria McGrail – administrationsmedarbejder  –  maria.mcgrail@missioneast.org

Nayre Stefanian – økonomi- og administrationsmedarbejder – nayre.stefanien@missioneast.org

Kontakt kontoret, hvis du har lyst til at være frivillig: admin@missioneast.org

 

Økonomi

Mathieu Munoz – økonomichef- mathieu.munoz@missioneast.org

Stephania Morales – bogholder - stephania.morales@missioneast.org

 

Programmer

Peter Drummond-Smith – International Direktør - peter.drummondsmith@missioneast.org

Alexander Davey – programdirektør - alexander.davey@missioneast.org 

Kostyantyn Bazhenov – Monitorering, evaluering, ansvarlighed og læringsmanager - kostyantyn.bazhenov@missioneast.org

Joohi Haleem – programchef, Libanon, Syrien, Nepal - joohi.haleem@missioneast.org

Irene Bronzini - programchef. Afghanistan og Armenien - irene.bronzini@missioneast.org

Koen Louter - programchef, Irak, Myanmar, Tadsjikistan - koen.louter@missioneast.org

 

HR

Nicki Davies-Jones – HR-direktør - nicki.davies-jones@missioneast.org

Maryse Tanis – HR-medarbejder - hrofficer@missioneast.org

 

IT

Richard Peppiette – IT supportchef - richard.peppiette@missioneast.org